לקוחות כותבים עלינו:

מכתבי תודה של לקוחות מרוצים:thanks1

28/4/2013

היום נסענו במיוחד מגבעת זאב הרחוקה עד כפר סבא למרפאת דוליטל לחיות מחמד ורצינו להודות על השירות המקסים שקיבלנו! מיה כבר מרגישה הרבה יותר טוב! 🙂 תודה רבה ובטוח שנחזור!

ענבל עמיאל.

 

24/4/2013

סאני עבר טיפול במרכז חיות ובית, תוך כדי הטיפול גילינו ריח מטריד מהחלק התחתון של סאני, והפרשה מאיבר המין.

כלבים מסורסים אינם מפרישים, לכן ראשית ניקינו וגילחנו את האיזור, לוודא שאין נגעים, ולאחר מכן התקשרנו לד"ר טל מאייר ממרפאת דוליטל לחיות מחמד, שהרגיע את ההורים של סאני והסביר בדיוק מה קורה שם, מה צריך לעשות ואיך.

תודה!

רעות תיכון

 

19/4/2013

שלום דוקטור דוליטל!!!!!! (דוקטור טל מאייר) אתה באמת דוליטל. לפניי כשבוע הייתי במרפאה שלך לחסן את כלבתי. סיפרתי לך שיש לי בעיה עם הכלבות שלי, כי הן רבות כל הזמן. הסברת לי מה עלי לעשות, וכעבור יומיים הן הפסיקו לריב!!!!!!! מסתבר שמלבד כל מעלותך כרופא, אתה גם יועץ התנהגותי. תודה רבה לך וחיבוק גדול.

ברטה ריינמן.

10/3/2013

ד"ר מאייר היקר!!! מגיע לך אלפי תודות על הטיפול שלך בכלבים שלי ובי (למרות שאני כבר הפסקתי לנבוח אבל כשקורה משהוא לכלבים אני מייללת ).אתה רופא מעולה בעל כושר אבחנה, סבלני, רגוע, אוהב בעלי חיים ומסור ללקוחות שלך. יש לי מזל גדול שפגשתי אותך!!!! כי אני נרגעת ברגע שאני רואה אותך, אני יודעת שהכלבים בטוחים אצלך. אתה רופא טוב בכל המובנים ואדם ישר. אין הרבה כמוך ויש לי הרבה ניסיון. אני ממליצה אליך בחום מכל הלב!!!!! מעריכה ואוהבת ברטה ריינמן.

 ליצירת קשר ב- whatsapp

ליצירת קשר

צרו איתנו קשר