מידע בנושא אילוף גורים

אילוף גורים – יתרונות של אילוף גורי כלבים

כלבים יכולים להביא הרבה מאוד אושר לחיים שלנו. כאשר יש לנו כלב אנחנו יכולים ליהנות מחבר טוב לחיים שכיף ללטף ולחבק אותו. כאשר יש לנו כלב אנחנו גם יכולים להרגיש בטוחים יותר בבית שלנו ולהיות בטוחים שלא יפרצו אליו. גידול כלב מצריך לקיחת אחריות עליו וחינוך שלו באופן שיכול להזכיר גם גידול של ילד. בדיוק כמו שאנחנו מלמדים את הילדים שלנו להשתמש בשירותים כך אנחנו גם צריכים ללמד את הכלב שלנו לא לעשות צרכים בבית, לא להרוס רהיטים ולא לנשוך אנשים זרים או קרובי משפחה. חינוך הכלב שלנו יכול להיות משימה מאתגרת מאוד וכדאי לנו לדאוג לאילוף שלו כבר שהוא גור.

אילוף כלבים וגורים – ושיפור איכות החיים של הכלב שלנו

אילוף כלבים וגורים יכול לשפר מאוד את איכות החיים של הכלב שלנו. כלבים הם חיה שצריכה ואוהבת משמעת. כאשר אנחנו שמים לכלב שלנו גבולות אנחנו גורמים לו להרגיש שאנחנו דואגים לו ושומרים עליו. בדיוק כמו שכלבים מקשיבים בטבע למנהיג הלהקה שלהם כך הם צריכים בבית להקשיב לנו. התחושה שיש מנהיג שחושב בשבילם ושומר עליהם גורמת לכלבים להיות רגועים יותר. כל אילוף של כלב כולל עבודה משותפת ותהליך של הכלב ושל הבעלים שלו. רובנו לא נצליח לאלף לבד את הכלב שלנו ולכן כדאי לנו לשכור מאלף כלבים מקצועי שיסייע לנו בכך. ככל שנתחיל לאלף את הכלב שלנו בגיל צעיר יותר בהיותו גור – כך יהיה לנו ולו קשר טוב יותר.

איך אילוף הכלב שלנו ישפר את איכות החיים שלנו?

ההבדל בין חיים עם כלב מאולף לבין חיים עם כלב לא מאולף הוא הבדל של שמיים וארץ. כאשר אנחנו חיים בחברת כלב לא מאולף אנחנו צריכים כל הזמן לנקות את הבית אחרי הבלגן שהוא עושה וכל הזמן לדאוג שהוא לא יהרוס את הבית או יפגע (ישרוט, ינבח או יינשך) אנשים זרים ברחוב או ילדים קטנים. החיים עם כלב מאולף לעומת זאת, יכולים להיות תענוג בו אנחנו משחקים עם הכלב וחולקים אתו רגעים יפים מאוד.ליצירת קשר ב- whatsapp

ליצירת קשר

צרו איתנו קשר